o násAgentura Salvia, s.r.o. je česká personálně – zážitkovo vzdělávací společnost, která svým klientům nabízí kompletní služby a péči v oblasti HR a osobního rozvoje. Pomáháme lidem najít si v životě svou vlastní cestu, aby si v souladu se sebou a ostatními mohli splnit své cíle, životní sny a našli svůj smysl života.

Jsme tým aktivních lidí s pozitivním přístupem k životu a tento náš postoj vnášíme do všech našich aktivit, v jejichž realizaci máme dlouhodobé zkušenosti.


Zaměřujeme se především na:

  • nábor a rozvoj zaměstnanců, AC/DC
  • vzdělávání dospělých – firem i jednotlivců
  • osobní rozvoj a kariérní poradenství, koučink, terapie
  • organizování firemních akcí a teambuildingů
  • komplexní zajištění náboru a adaptace nových pracovníků pro malé firmy


„Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr.

Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti.

Necháváme se inspirovat především Vámi, našimi klienty, a proto stále přicházíme s novými nápady, jak naši práci inovovat a předávat tak, aby byla zajímavá a užitečná pro kohokoliv z Vás. Pevně věříme, že výsledky naší práce se pozitivně odrazí na Vašich každodenních činnostech, práci i v soukromém životě.

Věříme v otevřenost a férové jednání – zároveň však v důvěru a diskrétnost.

Komentáře nejsou povoleny.