Menu Zavřeno

Zprostředkování pracovníků

Pokud hledáte pracovníky pro svou společnost – jste na správném místě.

Práce s lidmi nás naplňuje a baví – většina z nás jsme zároveň kouči nebo terapeuty. V rámci pracovních pohovorů hledáme a probouzíme v uchazečích jejich potenciál. Pomáháme jim najít tu nejlepší možnou práci, kde se budou moci realizovat a zároveň být prospěšní firmě.
Zabezpečujeme realizaci výběrových řízení na různé typy pracovních pozic v rámci celé České a Slovenské republiky. Jsme schopni Vám vyhledat ty nejvhodnější kandidáty pro střední a vrcholový management, ale i pracovníky dělnických profesí.

Přímé oslovování kandidátů je nejefektivnější metoda vyhledávání kandidátů na pozice středního, vyššího a top managementu, společně s pozicemi specialistů na trhu práce.

Recruitment je efektivní a rychlá metoda výběru zaměstnanců na volné pracovní pozice u klienta za předpokladu přesného definování požadavků vyplývajících z popisu pracovní náplně. Na základě stanovených požadavků vybereme pro Vás, kombinací vícero metod recruitmentu a v rámci vícestupňového výběrového řízení, nejvhodnější kandidáty pro závěrečnou fázi výběrového řízení.

Naše společnost vlastní povolení ke zprostředkování zaměstnání (vydáno Úřadem práce ČR 13.1.2012) a je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů!

V případě dotazů nebo Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme tady pro Vás!