Menu Zavřeno

O nás

Jsme česká personálně – vzdělávací společnost, která působí na českém trhu od roku 2010.
V našem týmu najdete odborníky, kteří mají v daných oblastech více jak 20 let zkušeností a praxe.
Zároveň se stále snažíme vyhledávat nové podněty a možnosti jak dělat svou práci lépe, abychom dokázali reflektovat aktuální potřeby jak firem, tak jednotlivců.
To co předáváme dál jsou naše zkušenosti. Vše jsme si odžili a vyzkoušeli na „vlastní kůži“ a dokázali se poučit z našich chyb.

Co nabízíme?
Pomáháme lidem najít si v životě svou vlastní cestu. Aby si v souladu se sebou a ostatními mohli naplnit své cíle, sny a našli svůj smysl života. To vede ke zlepšení zdraví, spánku, nálady a to se následně promítá i do pracovního života – zlepšení koncentrace, výkonnosti, loajality…

„Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr.

Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti.

Necháváme se inspirovat především Vámi, našimi klienty, a proto stále přicházíme s novými nápady, jak naši práci inovovat a předávat tak, aby byla zajímavá a užitečná pro kohokoliv z Vás. Pevně věříme, že výsledky naší práce se pozitivně odrazí na Vašich každodenních činnostech, práci i v soukromém životě.

Věříme v otevřenost a férové jednání – zároveň však v důvěru a diskrétnost.

Vlastníme „Povolení ke zprostředkování zaměstnaní“ vydané Úřadem práce dne 13.1.2012, a to na dobu neurčitou.
Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.