Menu Zavřeno

Firemní vzdělávání

Stále větší množství firem a organizací si uvědomuje potřebu skutečně efektivního vzdělávání a rozvoje svých zaměstnanců. Výhodou firemních kurzů je zacílení se na řešení skutečných specifických problémů jednotlivých společností, budování společných zážitků a vytváření firemní kultury.

Naší vizí je pomáhat v rozvoji potenciálu firem, týmů a zaměstnanců (od výkonných pracovníků až po top management), a tím zvyšovat efektivitu a produktivitu v jejich činnosti.

Naše flexibilní zakázkové kurzy a semináře realizujeme pro jednotlivé firmy jak se říká „šité na míru“. Před vlastním kurzem provádíme průzkum aktuálních potřeb klienta a díky našemu odbornému týmu lektorů je každé školení originální a cíleně zaměřené na aktuální témata firmy. Nabízíme vždy možnost realizace jak jednoho kurzu, tak celého systému vzdělávání zaměstnanců Vaší společnosti. Organizujeme firemní kurzy a školení po celé České republice, ale také v zahraničí.

Naše  kurzy  a  školení   jsou  pojaté  netradiční  formou – interaktivně  a výcvikově,  tzv. “rozvoj  zážitkem“. Pomocí  modelových situací,  her, případových   studií,  video – tréninkem   zprostředkujeme   účastníkům  praktickou  zkušenost, kterou   upevníme zpětnou  vazbou  a  podložíme teoretickými  základy. Všechny tyto metody  umožňují prohlubovat sebepoznání, jehož rozvoj  je základem vzdělávání.

Chcete připravit cenovou nabídku? Napište nám..