Menu Zavřeno

Mzdová /mzdový účetní

HPP
Praha, Praha 10
Zveřejněno před 2 týdny

Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: mzdová/ž účetní.

Pracovní náplň :
– příprava podkladů pro mzdy, jejich výpočet a následné zaúčtování
– komunikace s úřady a státními institucemi
– vystavování dokladů pro zaměstnance a státní instituce, odvody a hlášení pro pojišťovny
– příprava a výpočet ročního zúčtování daní
– úzká spolupráce s ostatními odbornými pracovišti společnosti

Náš klient požaduje:
– VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
– praxi v oboru alespoň 3 roky
– zkušenosti z oblasti mzdového účetnictví a dobré znalosti daňových a pracovně-právních předpisů
– orientace ve změnách platné legislativy (ZP)
– znalost SW typu Nugget výhodou (není podmínkou)
– znalost NJ výhodou

Náš klient nabízí:
– příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 10
– perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
– mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí
– možnost profesního růstu, perspektiva budování kariéry v mezinárodní firmě
– plat 40.000,- až 60.000,- Kč (dle zkušeností)

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníFinance a ekonomika

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná e-mail adresa.