Terapie

PŘEHLED TERAPEUTŮ
Je možné překonat své stereotypy nebo změnit svůj život? URČITĚ ANO!

Jednou z cest, jak toho docílit, je terapie.

Vhodný čas pro terapii nastává v době, kdy se Vám ve Vašem životě cyklicky objevuje stejný problém (v práci, ve vztahu, v jednání s druhými, v rámci Vašeho osobního rozvoje) nebo se cítíte ve svém životě nenaplněni, nešťastni nebo se nalézáte v životní etapě „slepé uličky“ a nevíte jak dál.

Co lze pomocí terapie řešit?

  • Když se necítíte se dobře a chtěli byste to změnit (máte úzkosti, zažíváte smutek, cítíte, že Vám schází síly, emoce Vás často zahlcují, máte obavu o svůj zdravotní stav).
  • Bilancujete a zvažujete další možnosti (potýkáte se s nelehkou životní situací, máte pocit, že se nedokážete radovat, hledáte jak dál ve svém životě).
  • Prožíváte nenaplněné vztahy / vztahy jsou pro vás zdrojem trápení / máte pocit, že si již ve vztahu navzájem nerozumíte/ máte problémy s navazováním vztahů…apod.
  • Máte problémy se sebeprosazením, trpíte nízkým sebevědomím
  • Osobní / kariérní rozvoj

Co je to terapie a pro koho je vhodná?

Terapie probíhá formou pravidelného setkávání klienta a terapeuta v bezpečném prostředí, které zaručuje naprostou diskrétnost. Naším cílem je citlivě provázet klienty procesem osobní změny, nalézání nových způsobů řešení životních situací a hledání vztahu k sobě samému.

Terapeut Vás přijímá s tím, s čím přicházíte a snaží se Vás podpořit k využívání nových zdrojů a možností.

Můžete se spolehnout, že u nás se Vám dostane přijetí, naslouchání a porozumění. Našim klientům nabízíme principy vycházející z Gestalt terapie a konceptu Life Dynamic.

Věříme, že všechna naše uvědomění jsou pro nás výhrou – neboť nás posouvají a jsou možností a cestou jak se zbavit stereotypů, které nám již nevyhovují a v životě nás brzdí nebo zraňují.

Našim klientům nabízíme:
Individuální terapie
Partnerské terapie
Rodinné terapie

Terapie probíhají ideálně v časovém rozmezí 1x týdně nebo 1x za 14 dnů, dle klientovy potřeby v delším časovém horizontu, který nelze předem určit.

Co od vás očekáváme:
Ochotu podívat se na Váš život z jiného pohledu.
Trpělivost vůči sobě i druhým.

Uvědomění, že v každé situaci děláme to, co si myslíme, že je nejlepší možné v tu chvíli.

PŘEHLED TERAPEUTŮ

Terapie probíhají na adrese:

Sokolovská 126/40
186 00 Praha 8 – Karlín

Na terapeutické sezení je potřeba se vždy předem objednat! Objednávka je závazná a podléhá storno podmínkám.

Rezervovat si svůj termín můžete již dnes na e-mailové adrese: terapie@agenturasalvia.cz .

Komentáře nejsou povoleny.