Menu Zavřeno

Správce počítačové sítě

HPP
Praha, Praha 10
Zveřejněno před 1 měsícem

Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Správce sítě

Náplň práce:
Údržba a správa počítačové sítě (instalace, konfigurace, správa serverů, technická podpora uživatelů, monitoring…)
Péče o jednotlivé počítačové stanice (instalace SW, upgrade, zajištění oprav..) Práce na Windows server / Office platformě
Řešení technické podpory s centrálou v Německu

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
Aktivní znalost NJ (ev.AJ) PC znalost na administrátorské úrovni (HW, SW, operační systémy, ….)
Znalost informačního systému Navision výhodou
Ochotu doplňovat své vzdělání v oboru IT
Schopnost samostatně analyzovat problémy a nalézt řešení

Náš klient nabízí:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování schopnosti v oboru IT
Pravidelné zvyšování platu odpovídající odbornému růstu zaměstnance

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníIT

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná email adresa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *