Menu Zavřeno

React developer, Praha 4

ŽL
Praha, Praha 4
Zveřejněno před 6 měsíci

Pro našeho významného klienta, úspěšnou IT společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, obsazujeme pracovní pozici na HPP nebo ŽL: React developer na kontrakt ke klientovi (Praha 4)

Náplň práce:

Hledáme zkušeného vývojáře v ReactJS, který se bude podílet na vývoji webové klientské aplikace a také aplikace pro back office firmy. Systémy stavíme od nuly, takže nejsme zatíženi pravěkými legacy technologiemi.

Náš klient požaduje:

Zkušenosti s vývojem frontendu webových aplikací v React JS min 2 roky zkušenost s HTML, CSS, Redux, REST API, Git
Zkušenosti s Docker, continuous integration a micro-service architecture vítána
Schopnost vyvíjet i backend (Spring / Spring Boot) velmi vítána, ale není to podmínkou
Angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni
Odpovědnost, důslednost a spolehlivost

Náš klient nabízí:

Projekty v menších i větších týmech, záleží jen na tobě co ti vyhovuje.
Možnost rozvíjet se
Dlouhodobou spolupráci – projekt ti nesedne? Nabídneme ti jiný!
Flexibilní pracovní dobu – vyjdeme vstříc ranním ptáčatům i nočním šelmám.
Po zaučení se můžeme domluvit i na oblíbeném Home office.
Rozvoj v podobě našich kurzů a certifikačních programů
Pro zaměstnance máme přichystanou hromadu benefitních evergreenů

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníIT

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná email adresa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *