Menu Zavřeno

Manažer expanze

HPP, ŽL
Praha, Praha 10
Zveřejněno před 3 týdny

Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pracovní pozici: manažer expanze.

Pracovní náplň:
– vedení smluvních jednání o potenciálních objektech ke koupi nebo k pronájmu
– akvizice objektů pro zřízení nových nebo náhradních prodejních ploch
– navazování a udržování kontaktů s úřady, makléři, s vlastníky pozemků (objektů), architekty, stavebními firmami

Požadavky na ideálního kandidáta / kandidátku :
– vysoká škola (stavebního směru výhodou)
– praxe v oboru – přímá (řetězce) nebo příbuzný obor (makléř,..)
– výborná znalost znalost NJ (slovem i písmem)
– ochota cestovat, flexibilita
– výhodou kontakty na developery, stavební úřady a městské odbory výstavby a územního plánování
– řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Náš klient nabízí :
– perspektivu a možnost budování kariéry v mezinárodní firmě
– možnost externí spolupráce na ŽL
– příjemné pracovní prostředí na centrále v Praze 10
– dobré platové podmínky
– služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná e-mail adresa.