Menu Zavřeno

Oční optik / optometrista/ka

DPP, DPČ, HPP, ŽL
Praha, Praha 8
Zveřejněno před 2 měsíci

Pro našeho klienta hledáme optika/čku se zkušeností nebo i optometristu/ku do nově otevírané unikátní optiky v OC Harfa v pražské Libni (Praha 8). Nabízíme výjimečnou příležitost být u zrodu nového konceptu a podílet se přímo rozvoji konceptu i prodávaných kolekcí.

Klient nabízí:

  • Motivující podmínky
  • Podílení se na výběru a utváření nových kolekcí brýlí
  • Příjemné a pozitivní pracovní prostředí s možností jej spoluutvářet
  • Výjimečnou příležitost se podílet na rozvoji konceptu a s tím kariérní příležitost
  • Stabilní pracovní poměr
  • Firemní benefity

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru optometrista
  • Pozitivní přístup k práci
  • Výhodou zkušenosti s prodejem
  • Výhodou vztah ke sportu

Náplň práce:

  • Poradenství s výběrem vhodných brýlí
  • Výběr a objednávání zboží na prodej
  • Případně i měření zraku

Konkrétní pracovní podmínky budou adekvátně nabídnuty individuálně podle nabídky vaší strany.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, IČ
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníFarmacie, Obchod, prodej, nákup

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná email adresa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *