Menu Zavřeno

Finanční kontrolor

HPP, ŽL
Praha 7
Zveřejněno před 6 dny

Pro našeho zákazníka, společnost vyvíjející SW, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: senior finanční kontrolor/ka (na HPP i ŽL, možnost zkráceného úvazku)

Náplň práce:
Implementace systému finančního controllingu pro sledování cash-flow, nákladů, finanční úspěšnosti projektů a dalších finančních údajů
Udržování systému controllingu, navrhování opatření pro optimalizaci finančního řízení společnosti
Vytváření ekonomických rozborů a analýz
Kontrolování dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti.
Spolupráce na finančním řízení projektů

Náš klient požaduje:
VŠ ekonomického směru
Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
Zkušenosti s controllingem v projektové / IT společnosti velkou výhodou.
Znalost systémů finančního controllingu
Znalost českého účetnictví dle aktuálních zákonů
Dobrou znalost MS Office
Angličtinu slovem i písmem

Náš klient nabízí:
Práci na HPP či ŽL, možnost zkráceného úvazku
Plat: 60.000,- až 100.000,- Kč
Benefity ve formě Multisport karty, občerstvení v kancelářích, pravidelných teambuildingů
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
Možnost postupu do nejvyššího vedení společnosti
Přátelský tým a dobré pracovní prostředí v dosahu MHD i vlaků (Praha 7 – Holešovice)

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníFinance a ekonomika

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná e-mail adresa.