Relaxační podvečer, téma: zbavení se nadměrné kontroly a lpění

Relaxační podvečer, téma: zbavení se nadměrné kontroly a lpění

Datum konání
16.04.2019-17:30 - 16.04.2019-20:00

To, že ve vhodných situacích se nechá věcem volný průběh, Vám může ušetřit spoustu sil, energie a času. Je příjemné prožívat život, kdy plně a efektivně dokážete využívat vlastní síly i schopnosti a zvládáte spontánně a otevřeně hovořit o svých pocitech. Je skvělé, když dokážete plně procítit emoce, ale neutápět se v nich, když se nenecháte vtáhnout do „emocionálních her“ druhých.  Zbavováním se věcí/stereotypů, na kterých již nefunkčně lpíte, můžete zažívat větší svobodu, nadhled, otevřou se Vám nové životné možnosti.

Během našeho setkání si zakusíme, jaké to je volně plynout v proudu dění a událostí bez nutnosti mít vše pod kontrolou. Pokusíme se poznat a uvolnit bloky/myšlenkové stereotypy, které Vás v životě brzdí a již Vám neslouží. Prozkoumáme, na čem přílišně lpíte – situacích, pocitech, lidech – proč máte tendenci mít vše pod kontrolou?  Kde se zbytečně blokuje Vaše energie? Jak často a v jakých případech používáte slovo muset?

Projevy nadměrné kontroly a lpění:

  • strach ze „zakopnutí“ – odkládání svých plánů (nejsem dost připraven, nemám všechny informace..), strach z budoucnosti
  • cítíte se dobře jen tehdy, když můžete věci ovlivnit a řídit podle svého
  • problém s vyjádřením pocitů (často neschopnost pláče)
  • strach z uvolnění se, z bezprostředního projevení se
  • extrémně silné sebeovládání se
  • časté požívání : muset, měl/a bych

Setkání proběhne v menší skupince, v naprosto důvěrném a bezpečném prostředí pro Vás.

Aneb jak říká Mayské proroctví:
“Na konci času zjistíme, že jsme to my sami – ti, na které jsme tak dlouho čekali..”

Lektorka: Jana Mašková

Místo:Agentura Salvia, s.r.o., Sokolovská 126/40, Praha 8 – Karlín

Cena: 600,- Kč

Registrace

Jméno*:
E-Mail*:
Telefon*:
Místa*:
Komentář:
Souhlas se zpracováním osobních údajů*: Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností Agentura Salvia, s. r. o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Souhlas se zasíláním novinek*: Souhlasím se zasíláním aktuálních nabídek firmy Agentura Salvia, s. r. o. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen, a to na e-mailové adrese: info@agenturasalvia.cz
Prosím opište kód zde zobrazený:
Keep this field blank:

(* označuje povinné pole)

Komentáře nejsou povoleny.