Neser mě, Blaženo!“ Dynamika emocí v mezigeneračních vztazích

Neser mě, Blaženo!“ Dynamika emocí v mezigeneračních vztazích

Datum konání
12.09.2019-08:30 - 12.09.2019-16:30

CÍL SEMINÁŘE:
Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v mezigeneračních vztazích, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se odpouštět. Seminář vysvětluje různé emocionální potřeby v rozdílných fázích věku člověka od dětství do pokročilého stáří, příznaky mezigeneračního strachu.

ZISK:
Seminář je zaměřen na emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku vmezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený, kolega, žena/tchýně…). Seminář vás naučí určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit. Naučí Vás rozlišovat emoce a předcházet emočnímu přestřelení.

OBSAH:
Praktické procvičování schopnosti nabudit sebe a lidi k žádoucím emocím, emoce průběžně měnit, regulovat jejich energii, rozpoznávat je na svém těle a být emočně v rovnováze
Naučíte se říkat NE, udržet si svůj názor; nenechat se zatlačit „do kouta“
Přiznejme si – jsme spíše tvůrci, záchranáři nebo oběťmi?  Dramatický trojúhelník
Nabízí pochopení nutkání jiné generace; procvičuje techniky předcházení konfliktům
Učí jít do konfliktu a brát konflikt jako příležitost k růstu, k učení, k cestě k harmonii
Jak lze zůstat v rovnováze, nepodléhat útokům a najít vlastní stabilitu a střed
Zvládání emočně nekultivovaného jednání v kolektivu i v mezigeneračních rodinných vztazích

Lektorka: Jitka Ševčíková,MBA (1969)
vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: Arcelor Mittal, GE Money bank, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners.V České republice koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain (www.brillantbrain.com), je součástí projektů Moudrého podnikání žen (www.moudrepodnikanizen.cz). Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, na konferencích, publikuje v médiích a na webu Psychologie.cz. Je spoluautorkou knihy „S láskou i rozumem“ (C-Press 2015) o emoční inteligenci ve výchově.

Místo:Agentura Salvia, s.r.o., Sokolovská 126/40, Praha 8 – Karlín

Cena: 4.000,- Kč

Registrace

Jméno*:
E-Mail*:
Telefon*:
Místa*:
Komentář:
Souhlas se zpracováním osobních údajů*: Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností Agentura Salvia, s. r. o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Souhlas se zasíláním novinek*: Souhlasím se zasíláním aktuálních nabídek firmy Agentura Salvia, s. r. o. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen, a to na e-mailové adrese: info@agenturasalvia.cz
Prosím opište kód zde zobrazený:
Keep this field blank:

(* označuje povinné pole)

Komentáře nejsou povoleny.