Relaxační podvečer pro maminky

Relaxační podvečer pro maminky

Datum konání
19.06.2018-17:00 - 19.06.2018-19:30

Milé maminky,
přijďte si dopřát 2,5 hodiny nerušeného klidu, relaxu a pohody, kdy se budete soustředit pouze sama na sebe. Během několika relaxačních cvičení si uvolníte mysl, tělo, načerpáte nové síly a energii.
Naučíte se jak si jednoduše a rychle v běžném dni “dobíjet baterky”, jak moc důležité je pro naši pohodu dýchání, správný postoj těla a nastavení hlavy.

Lektorka: Jana Mašková
Pár slov o mne: Už 18 let se věnuji práci s lidmi a pomáhám jim rozvíjet se jak po pracovní tak po osobní stránce. Jsem maminka Kubíčka, panička psí holčičky Elinky a několik let žiji krásný spokojený život se svým partnerem Romanem.

Jsem zakladatelkou Agentury Salvia, s.r.o., která už od roku 2010 úspěšně pomáhá lidem najít si v životě svou vlastní cestu tak, aby byli zdraví, spokojení a měli sami se sebou a druhými dobrý vztah.
Jsem personalistka, terapeutka a lektorka.

Místo:Agentura Salvia, s.r.o., Sokolovská 126/40, Praha 8 – Karlín

Cena: 400,- Kč

Registrace

Jméno*:
E-Mail*:
Telefon*:
Místa*:
Komentář:
Souhlas se zpracováním osobních údajů*: Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností Agentura Salvia, s. r. o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Souhlas se zasíláním novinek*: Souhlasím se zasíláním aktuálních nabídek firmy Agentura Salvia, s. r. o. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen, a to na e-mailové adrese: info@agenturasalvia.cz
Prosím opište kód zde zobrazený:
Keep this field blank:

(* označuje povinné pole)

Komentáře nejsou povoleny.