Důvěřovat sobě i druhým

Důvěřovat sobě i druhým

Datum konání
14.02.2018-18:00 - 14.02.2018-21:00

Jak důvěřovat sobě, druhým i životu, když se vztahy a okolnosti v současnosti neustále mění?

Důvěra je opakem strachu. Když důvěřujeme sobě, druhým a životu, stres, shon a změny každodenního dění se nás dotýkají méně. Tato důvěra není automatická, je však možné ji v sobě rozvíjet.

V průběhu večera si na vlastní kůži si zažijete, jak důvěra v druhé pramení z naší vlastní sebejistoty a ochoty investovat do oboustranných vztahů. A pohrajeme se také s důvěrou, že když se vzdáme toho, co víme a máme, posuneme se ve svém vlastním životě o krok dále.

Cyklus Tělo, mysl & život přináší jednoduché techniky pro práci s tělem, emocemi a myslí – prakticky a pro každodenní život. Večery a semináře nabízejí zážitek života v těle i porozumění pro rozum. Různá témata mají jeden záměr: znát lépe sebe samého a tím zlepšit svůj osobní nebo pracovní život.

Během večerů a seminářů Tělo, mysl & život budeme používat jednoduchá fyzická a dechová cvičení, komunikační hry, práci s emocemi i mentální techniky. Cílem této celostní kombinace je soulad mezi tělem, srdcem a myslí a tím větší fyzická i duševní pohoda. Ze seminářů si také odneseme praktické techniky, které můžeme použít v každodenním životě.

Když tyto techniky budete používat, může se stát, že budete více soustředění a zároveň uvolněnější, že budete lépe zvládat emoční i mentální tlaky, které život přináší, budete mít potěšení z toho co děláte a také více energie. Že budete život prožívat radostněji.

Místo:Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2

Cena: 440,- Kč

Registrace

Rezervace v tomto datumu již nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.