Přehled terapeutů

Lenka Ecker
Vychází z integrativního směru v psychoterapii. V psychosociální oblasti pracuji už 6 let, jako terapeut pracuje 3 roky.
Kontakt: 725/337731, l.ecker@agenturasalvia.cz
Cena: individuální sezení 500 Kč/ 1 hodina.Pozn.:  Ženy na mateřské, studenti a senioři, kteří jsou v obtížné finanční situaci, se mohou domluvit na případném snížení ceny.Jana Mašková
Práci s  lidmi  se věnuje již  20 let.
Kontakt: 724/380555, j.maskova@agenturasalvia.cz
Cena: individuální , dle dohody. Pozn.:  Ženy na mateřské, studenti a senioři, kteří jsou v obtížné finanční situaci, se mohou dohodnout na případném snížení ceny.Lukáš Dastlík
autor konceptu Life Dynamic. Již od r.2000 se věnuje lektorské, poradenské a konzultantské činnosti jak v ČR, tak i v zahraničí.
V rámci své práce se zaměřuje především na psychologické poradenství, terapie, koučink a diagnostiku, týmové a kazuistické supervize. Ředitel společnosti Elio, o.s.
Kontakt: 776255564, terapie@agenturasalvia.cz, do předmětu uveďte: Lukáš
Cena: individuální, dle osobní dohody


Jindra Bartošová
Práce s lidmi je pro ni největším potěšením a zároveň velkým důvodem k dalšímu vzdělávání se především v sociální oblasti. V tuto chvíli je studentkou 4.ročníku Výcviku poradenských a terapeutických dovedností Life Dynamic.
Kontakt: 608144644, terapie@agenturasalvia.cz, do předmětu uveďte: Jindra
Cena: individuální, dle osobní dohody
Milan Pavlíček
kouč a terapeut, který dlouhodobě pracuje s lidmi v oblasti HR a tak často potkává Ty, kteří jsou na profesní křižovatce. Vychází z gestalt přístupu a z pozitivní psychologie, klade důraz na prožitek a snaží se nejen “napravovat,” ale plně rozvíjet své klienty.
Kontakt: 603592122
Cena: individuální, dle osobní dohody
► Pokud budete potřebovat zrušit či přesunout domluvený termín, je to v pořádku, ale informujte nás prosím min. den předem. Při zrušení domluveného setkání v den, kdy máte domluvený termín, je třeba cenu za sezení uhradit, i když se nedostavíte.

Komentáře nejsou povoleny.