Správný člověk na správné místo

Pokud hledáte pracovníky pro svou společnost – jste na správném místě.

Jsme tým nadšenců, které naplňuje práce s lidmi – většina z nás jsme zároveň koučové a terapeuti. V rámci pracovních pohovorů hledáme a probouzíme v uchazečích jejich potenciál. Pomáháme jim najít tu nejlepší možnou práci, kde se budou moci realizovat a zároveň být prospěšní firmě.
Zabezpečujeme realizaci výběrových řízení na různé typy pracovních pozic v rámci celé České a Slovenské republiky. Jsme schopni Vám vyhledat ty nejvhodnější kandidáty pro střední a vrcholový management, ale i pracovníky dělnických profesí.

Přímé oslovování kandidátů je nejefektivnější metoda vyhledávání kandidátů na pozice středního, vyššího a top managementu, společně s pozicemi specialistů na trhu práce.

Recruitment je efektivní a rychlá metoda výběru zaměstnanců na volné pracovní pozice u klienta za předpokladu přesného definování požadavků vyplývajících z popisu pracovní náplně. Na základě stanovených požadavků vybereme pro Vás, kombinací vícero metod recruitmentu a v rámci vícestupňového výběrového řízení, nejvhodnější kandidáty pro závěrečnou fázi výběrového řízení.

Naše společnost vlastní povolení ke zprostředkování zaměstnání a je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů!
V případě dotazů nebo Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme tady pro Vás!

Komentáře nejsou povoleny.