Týmové hry

NA TEAMBUILDING S NÁMI NEZAPOMENETE! Záleží pouze na Vás, které zaměření a formu si vyberete!

Pokud již máte to štěstí a pod Vámi stojí skvělý tým, můžeme se zaměřit pouze na zábavu bez větších rozborů a hodnocení. V případě, že si však nejste až tak úplně jistí, že je vše v naprostém pořádku, vymyslíme společně strategii a stanovíme cíle plánované akce. V tu chvíli je nedílnou součástí teambuildingu i psycholog, případně jiný odborník, který bude celou akci sledovat, bude s Vámi průběžně konzultovat jednotlivé problémy a spolu se zpětnou vazbou po ukončení aktivity navrhne i postup pro zlepšení konkrétních nedostatků.

Ale v žádném případě to nebude hračka – ba naopak!!! :-) Už se těšíme!

STROJ ČASU – historická hra plná napětí a překvapení
Cestujte s námi časem a zastavte se na chvíli se svým týmem u Indiánů. Stanete se pokrevními bratry a nebo budete muset použít luk a šíp pro záchranu života? Možná zrovna Váš tým vyhodí stroj času v první světové válce a budete muset urychleně jednat v zájmu záchrany svého života. A nebo se zapletete s mafií a šílenými Mexičany?

V týmovém jednání bude Vaše síla a s každou situací si jistě hravě poradíte.


ZÁCHRANA ŽIVOTA - hlavně bez paniky!

Mimořádně zajímavá a osvědčená forma teambuildingu!

Váš tým se nejen výtečně pobaví a zažije i notnou dávku napětí, ale ještě si každý odnese základy první pomoci – a my Vám zaručujeme, že znalosti získané tímto způsobem se jen tak z hlavy nevykouří!

SPOJTE PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM!

Jednotlivé týmy budou po stručné teoretické části postaveny před zásadní a jediný úkol – POUŽÍT VŠECHNY NASBÍRANÉ ZNALOSTI A VYUŽÍT VŠECHNY DOSTUPNÉ PROSTŘEDKY PRO ZÁCHRANU ŽIVOTA.

Všichni zúčastnění budou muset zachovat chladnou hlavu a rozhodovat a jednat pod tlakem, budou muset použít jasnou verbální i neverbální komunikaci, protože tentokrát půjde víc než kdy jindy především o ČAS a o sehranost týmu!!!

Vydáte se se svým týmem do HOR, do MĚSTA, do DIVOKÉ PŘÍRODY nebo byste rádi zdolávali ŘEKU?

Stačí nás kontaktovat a společně vymyslíme akci, na kterou se nezapomíná.


3-2-1-TEĎ! PRÁVĚ BYLA VYSLÁNA MISE NA MARS

To uslyšíte, pokud dokážete projít fyzickou přípravou a splněním požadovaných úkolů v rámci výběrového řízení, které Vás prověří, zda jste právem byli vybráni pro významné poslání.

Týmy budou procházet “náročným výcvikem a testy” – částečně se bude jednat o fyzické aktivity, částečně o logická řešení úkolů. Hlavním výběrovým kritériem bude však umění týmové spolupráce – neboť v kosmu záleží život jedince na rozhodnutí ostatních!

Jedinečná šance podívat se do vesmíru!


SEDLÁK TĚŽKÝ ŽIVOT MÁ – “bez práce nejsou koláče”
Dosud čekáme na přesvědčení o tom, že v této hře může být tým složený pouze z mužů. Zatím pánové vždy dali na doporučení a vzali si k sobě minimálně jednu ženu.

Jak jste na tom Vy a Váš tým?PO STOPÁCH KAPITÁNA JACKA SPAROWA – hra o život
Už jste někdy našli opravdový pirátský poklad? Máte jedinečnou šanci! Rozhodně to ale nebudete mít jednoduché. Zpráva o pokladu se rozšířila po celém světě a s největší pravděpodobností nebudete jediní, kdo bude chtít tento poklad získat! Vaší „kápézetkou“ jsou Vaše bleskurychlé reakce, schopnost rychle se učit novým věcem a svou bystrostí můžete jistě přelstít ostatní posádky.
KRÁL DETEKTIVŮ – napínavá detektivní hra
Jste jedním z hlavních vyšetřovatelů zločinu, který se udál v rodině jednoho z nejmocnějších a nejbohatších světových průmyslníků. Hra plná napětí, nebezpečí, překvapení – zkuste se svým týmem odhalit pravého viníka. Pokud se Vám tento složitý úkol podaří, jistě budete náležitě odměněni. Je potřeba využít maximálně svého logického a strategického myšlení a ze všech nalezených indicií dojít k jasnému závěru.CESTA SAMURAJE – strategická hra

Tvrdě jste pilovali své bojové umění a schopnosti, kterými oplývá opravdový samuraj. Teď je ten správný čas pomstít jednu pradávnou křivdu urozené japonské šlechtičny, která byla vyhnána ze svého rodného hradu a postavit se tváří v tvář proradným Ninjům.

Nejenom že se naučíte bojovému umění, ale můžete dosáhnout spravedlnosti!

Komentáře nejsou povoleny.