Firemní akce

Vánoce jsou krásné období pro pořádání firemních akcí s okouzlující atmosférou. Máme tento čas velmi rádi a bude nám ctí Vám své nadšení přinést prostřednictvím příjemného vánočního večírku. :-)

Firemní akce (firemní dny, dětské/rodinné dny) a večírky (vánoční, výroční) jsou již dnes téměř neodmyslitelnou součástí každé firemní kultury.
Je to nejen jedna z možností jak poděkovat svým zaměstnancům za dobré pracovní výsledky a klientům za jejich věrnost a případnou podporu, ale i způsob, jak vylepšit atmosféru ve firmě, stmelit kolektiv a vylepšit firemní komunikaci.

Dle Vašeho přání, požadavků a možností Vám rádi připravíme několik variant návrhů – jak programových, tak cenových. Vítěznou variantu pak za Vás následně kompletně zorganizujeme a připravíme.
Máme zkušenosti s pořádáním jak malých, tak středních a velkých akcí – od 25 do 200 osob. Připravíme pro Vás kulturní, adrenalinové, dobové, tématické nebo gurmánské zážitky, na které budou všichni účastníci rádi vzpomínat.

Akce jsme schopni zajistit včetně cateringu a ubytování účastníků v rámci celé České republiky. Nenecháme se jen tak zaskočit rozmary počasí, jsme na ně připraveni :-)
—————————————————————————————–

Komentáře nejsou povoleny.