Job: Vývojář mobilních aplikací – jr.

Název Vývojář mobilních aplikací – jr.
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, úspěšnou a dynamicky se rozvíjející společnost, poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: Vývojář mobilních aplikací – jr.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Udržování stávající firemní aplikace a vývoj nových funkcí

Vývoj podpůrných aplikací a skriptů
Účast na projektech

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:

SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru

Min. 1 rok praxe na obdobné pozici / lze při studiu VŠ/

Velmi dobrá znalost prostředí Mac OS
Alespoň mírně pokročilá znalost AJ – schopnost čtení manuálů a dokumentace, rovněž psaná forma

Zkušenostmi s validací, submission procesem iOS

Znalostí systémů pro správu a verzování zdrojových kódů (Git, SVN)

Znalostí síťových technologií (SOAP, JSON, REST)

Zkušeností s relačními databázemi a SQL
Dobré analytické myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech
Samostatnost, zodpovědnost, týmového ducha
Ochota učit se novým věcem

Náš klient nabízí:

Příjemné neformální pracovní prostředí
Práci v menším týmu

Možnost odborného i profesního růstu a dalšího vzdělávání

5 týdnů dovolené a možnost čerpat i další škálu bohatých firemních benefitů

Nástup možný ihned / dohoda

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!