Job: Vedoucí výroby

Název Vedoucí výroby
Kategorie Technické pozice a výroba
Plat dohodou
Místo okres Český Krumlov

Pro našeho klienta, významnou německou výrobně-obchodní společnost, s dlouholetou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici: vedoucí výroby s Nj.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Organizace výrobního provozu a zodpovědnost za něj
Sledování průběhu plnění zakázek, kapacitní plánování výroby
Zodpovědnost za plnění výrobních procesů a jejich optimalizace
Koordinace zavádění nových projektů
Vedení, hodnocení a motivování mistrů jednotlivých směn
Kontrola stavu materiálu a výrobních zařízení
Reporting
Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ technického zaměření
Alespoň 2 roky praxe na dané pozici ve strojírenské výrobní společnosti
Znalost výrobních procesů a metod zlepšování kvality
Komunikativní znalost německého jazyka, Aj výhodou
Min. 3 roky zkušeností s řízením lidí
Samostatnost, schopnost vedení týmu a jeho motivace
Dynamickou, aktivní osobnost zaměřenou na výsledek
Důsledné vyžadování efektivní práce a plnění termínů
Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
Zodpovědnost, flexibilitu, komunikativnost
Znalost práce na PC, orientace v technických výkresech
Klient nabízí:
Práci na dobu neurčitou ve významné a stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Motivující platové ohodnocení, vč. odměn
Závodní stravování
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou
V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení / přeposlání dál!