Job: Test manager na kontrakt

Název Test manager na kontrakt
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, českou IT společnost, hledáme na kontrakt pro bankovní instituci vhodné kandidáty/tky na pozici: test manager.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Řízení testů IT vývojových projektů a programů
Vedení týmu testerů
Tvorba testovacích strategií u jednotlivých projektů
Reporting

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

SŠ/VŠ vzdělání ideálně IT nebo technického směru
2 a více let praxe v testování
Zkušenosti na pozici test managera na větších IT projektech
Zkušenost s řízením a vedením testovacího týmu
Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
Znalost metodiky testování a procesů vývoje SW
Znalost nástrojů na podporu testování
Výborné organizační a komunikační schopnosti

Co může náš klient nabídnout?
Pořádnou práci, za pořádné peníze – úsilí a zkušenosti umí náležitě ocenit
Dlouhodobou spolupráci (pokud Vám projekt nesedne – nabídneme jiný)
Flexibilní pracovní dobu
Možnost zdokonalit se (pokud to ještě vůbec jde :-) ) prostřednictvím kurzů a certifikačních programů
Další přitažlivé firemní benefity

Forma spolupráce: kontrakt na ŽL
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.
Prohlášení GDPR