Job: Test analytik

Název Test analytik
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, českou IT společnost, obsazujeme pro dlouhodobý projekt pozici: test analytik /HPP nebo ŽL/.

Jaká by byla náplň Vaší práce?

Analýza a testování funckionalit systémů, především:
Definice testovacích případů
Provádění testů – manuálních i automatických
Analýza chyb, úpravy specifikací a uživatelských příruček
Provádění a úprava regresních testů

Technologie, využívané na projektu:
Standardní testovací metodiky, agilní metodiky, SoapUI, Jira

Jaké jsou předpoklady u ideálního kandidáta?
Alespoň krátká praxe v oblasti test analýzy a v přípravě test case
Praxe v automatizovaném testování – znalost SoapUI
Znalost technik test analýz
Schopnost pracovat s nástroji pro management testování
Schopnost číst UML diagramy a technickou dokumentaci
Výhodou je schopnost pracovat v Aj
U kandidátů je nutností komunikativnost a schopnost obhájit svůj názor
Týmovost a pečlivost

Co klient nabízí?
Pořádnou práci, za pořádné peníze – úsilí a zkušenosti umíme náležitě ocenit – můžeš pracovat na HPP i IČ
Dlouhodobou spolupráci – projekt Ti nesedne? Nabídneme Ti jiný!
Flexibilní pracovní doba – vyjdeme vstříc ranním ptáčatům i nočním šelmám
Zdokonalit se (pokud to ještě vůbec jde  ) prostřednictvím našich kurzů a certifikačních programů
Pravidelné teambuildingy, večírky ve firemním klubu
Další přitažlivé firemní benefity (můžeme si o nich popovídat osobně)
Nabízíme kvalitní zázemí úspěšné firmy a práci s moderními technologiemi – u nás si opravdu zaprogramuješ
Žádné zbytečné procesy – „žádnej korporát“
Atmosféra je u nás přátelská – na nic si nehrajeme a nic nepředstíráme

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce  V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.