Job: Senior team leader .NET vývojového týmu

Název Senior team leader .NET vývojového týmu
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho klienta, prosperující mezinárodní IT společnost, obsazujeme pracovní pozici na HPP:  Senior team leader .NET vývojového týmu

Náplň práce:

Vedení převážně externího týmu vývojářů
Vytváření se postupného interního týmu
Analýza procesů, business požadavků a funkcionalit na straně klienta ve spolupráci s architektem
Zadávání požadavků na vývoj a funkční změny
Řešení požadavků na implementace, integrace a rozvoj
Spolupráce s testery
Zodpovědnost za kvalitu služby, dodržení termínů a rozpočtu

Požadujeme:

Znalosti a zkušenosti s vývojem v .NET
Zkušenosti s XML, SOAP, a dalšími technologiemi postavenými na XML
Zkušenosti s vývojem uživatelských rozhranní
Znalost metodik a nástrojů pro zadávání práce vývojovému týmu (např. metodiky UML, BPMN, nástroje MS Visio, Sparx Systems Enterprise Architect, apod.)
Znalost integračních procesů a metodik testování
Znalost technologií použitých při vývoji systému, zejména .NET, databázových (MS SQL, Oracle, …) s přesahem do infrastruktury (alespoň obecně platné principy)
Znalost nástrojů pro testování (např. Mantis, Redmine)
Praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici – nebo 5 let na pozici senior .NET developera a zájem posunout  se a vést tým
Rozhled v technologiích IT a zájem o rozvoj znalostí
Komunikativní znalost AJ
SŠ/VŠ vzdělání

Co náš klient nabízí?
Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
Možnost spolupracovat na velmi zajímavých projektech
Práci ve stabilní a prosperující společnosti
Možnost osobního růstu – velká podpora rozvoje
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů (příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, sick days, 50% příspěvek na kurzy AJ, stravenky, Multisport karta..
Výborná dopravní dostupnost a zajímavá lokalita u metra
Možnost práce formou home office – 1x v týdnu
Možnost účastnit se firemních akcí

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi.Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.