Job: Senior SW vývojář – JAVA

Název Senior SW vývojář – JAVA
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, zahraniční IT společnost, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici: senior SW vývojář - JAVA.

Náplň práce:

Vývoj, návrh a analýza řešení SW systémů vyvíjených v Java/J2EE

Vývoj nových funkcionalit SW, úprava stávajících aplikací

Spolupráce na integračních řešeních

Řešení problémů a ladění systému (specifikace, design, testování)

Vytváření inovačních řešení

Možnost práce na více projektech – i mezinárodních

Co klient požaduje:

VŠ, ideálně se zaměřením na oblast IT

Prokazatelnou praxi alespoň 4 roky s vývojem SW – JAVA

Znalost  Javy a objektové programování

Zkušenosti  s rozvojem na Unix/Linux – platforma Sun Solaris, Linux, HP UX

Znalost technologií Web (HTTP, HTML, XML, JSP / Servlet, JavaScript, SOAP)

Datové modely a SQL

XML, HTML/CSS na úrovni porozumění kódu

Angličtinu slovem i písmem

Schopnost analyzovat problém a pochopit potřeby klienta

Schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu

Výhodou:

Znalost Hibernate, Spring, UML, JMX, Log4j, VMware

Znalost GSM/3G, bezpečnost SW/PKI

Co klient nabízí:

Zajímavou práci, za kterou jsou vidět výsledky

Neustálé vzdělávání a práce s novými technologiemi

Flexibilní pracovní dobu

Přátelské pracovní prostředí i kolektiv

Dobré finanční ohodnocení

Svůj životopis prosím zasílejte na e-mail: info@agenturasalvia.cz spolu s níže uvedeným prohlášením. V předmětu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Prohlášení

Dávám tímto souhlas se zpracováním osobních údajů Agenturou Salvia, s.r.o. a prohlašuji, že uvedené informace jsou pravdivé a přesné. Souhlasím, aby mnou poskytnutá data byla použita při vyhledávání a zprostředkování vhodného zaměstnání a aby byla uložena u této společnosti do písemného odvolání. Jsem srozuměn(a) s tím, že moje osobní údaje mohou být předány za stejným účelem případnému zaměstnavateli nebo jiné zprostředkovatelské agentuře. Jsem si vědom(a), že vyjmutí mých osobních údajů z databáze společnosti před výše uvedenou dobou bude uskutečněno pouze na můj osobní pokyn, který musí být proveden písemně. Výše uvedený postup je nezbytný z hlediska zákona na ochranu osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.