Job: Senior .NET programátor

Název Senior .NET programátor
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás!

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Analýza, návrhy architektury a implementace nových řešení v rámci společnosti

Integrace existujících a navazujících systémů

Programování a implementace přidělených aplikací

Testování

Vývoj řešení založeného na .NET platformě

Vedení a koordinace projektů, vedení dokumentace

Koordinace malého týmu programátorů

Reporting

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:

VŠ vzdělání technického směru

Nutná velmi dobrá znalost ASP.NET a praktická zkušenost s objektovým programováním v jazyce C#

Alespoň 3-5 let praxe programování v .NET Dobrá znalost databází a SQL

Prokazatelná zkušenost a praxe s návrhy architektury webových aplikací

Znalost Aj alespoň na úrovni čtení manuálů a dokumentace

Schopnost operativně reagovat na vzniklé problémy

Iniciativní přístup, vnášení dobrých nápadů, kreativita

Schopnost týmové spolupráce, manažerské předpoklady

Náš klient Vám nabízí:

Práci ve známé, stabilní a rozvíjející se společnosti

Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Možnost dalšího osobního i odborného růstu

Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Dobrá dostupnost MHD

Nástup možný ihned

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!