Job: Senior IT KAM – oblast ERP

Název Senior IT KAM – oblast ERP
Kategorie IT, Obchod
Plat od 70.000,- Kč

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost působící v oblasti systémové integrace, hledáme schopné a motivované obchodníky – senior key account manažery, se zkušeností s ERP systémů.

Jaká by byla Vaše náplň práce a zodpovědnosti?
Prodej komplexních služeb a produktů, které společnost nabízí
Udržování a rozvoj dobrých obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků
Účast na obchodních jednáních, veletrzích, odborných konferencích
Vyhledávání nejvhodnějších řešení pro klienty
Příprava nabídek, prezentací a souvisejících dalších materiálů
Dojednávání a vyjednávání obchodník podmínek
Zodpovědnost za plnění obchodních cílů
Pravidelný reporting

Jaký je ideální kandidát, co od něj očekáváme a předpokládáme?
SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
Alespoň 4 roky praxe na obdobné pozici v oblasti prodeje IT řešení, včetně ERP
Dobrou znalost SAP – moduly MM/SD/FI (alespoň jednoho z těchto modulů)
Zkušenosti s implementaci SAP S4/HANA výhodou
Znalost problematiky logistiky, skladového hospodářství nebo finanční analytiky vítána
Výbornou znalost českého jazyka, k tomu aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
Empatickou osobnost se schopností naslouchat a klást „správné otázky“ ve správný čas
Analytické schopnosti a schopnost vidět věci s nadhledem – v souvislostech
Schopnost vysoké míry sebemotivace, pozitivní přístup k práci i lidem
Týmovost, organizovanost, samostatnost
Osobnost orientovanou na zákazníka, výsledek a win-win řešení
Osobnost se zájmem o osobní a odborný růst
ŘP sk. B – aktivní řidič

Co náš klient může nabídnout?
Zázemí stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti, s dlouholetou tradicí
Samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci
Motivující pracovní i platové podmínky
Služební vůz, mobilní telefon, notebook
Flexibilní pracovní dobu Možnost odborných školení
Možnost čerpat firemní benefity
Nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.