Job: Security system engineer – jr.

Název Security system engineer – jr.
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho klienta, prosperující mezinárodní IT společnost, obsazujeme pracovní pozici: Security system engineer – jr.

Požadované osobnostní předpoklady a dovednosti:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Znalost Linuxu na administrátorské úrovni
Znalosti a zkušenosti z oblasti bezpečnostních řešení
Všeobecné znalosti síťové bezpečnosti
Široký rozhled v technologiích IT infrastruktury
Komunikativní znalost AJ
Základní znalost  SIEM nástrojů
ŘP sk. B – aktivní řidič
Velmi dobré analytické schopnosti – schopnost vidět věci v souvislostech
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Týmový duch

Náplň práce:
Zpracování bezpečnostních politik pro prostředí zákazníků
Bezpečnostní audity
Systémová podpora SIEM nástrojů (např. ArcSight)
Spolupráce s obchodním oddělením
Související administrativa

Náš klient nabízí:
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s dlouhodobou tradicí
Příjemné pracovní prostředí, práci v sehraném týmu odborníků
Možnost dalšího osobního růstu, školení, certifikace
Možnost pracovat na různorodých a zajímavých projektech
Motivující pracovní a platové podmínky
Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní připojištění, kurzy AJ)

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: prace@agenturasalvia.cz. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech)bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.