Job: React developer, Praha 4

Název React developer, Praha 4
Kategorie IT
Plat dohodou
Místo Praha 4
Informace o pozici

Pro našeho významného klienta, úspěšnou IT společnost, s dlouhou tradicí na našem trhu, obsazujeme pracovní pozici na HPP nebo ŽL: React developer na kontrakt ke klientovi (Praha 4)

Co Vás na tomto projektu čeká?
Spolupráce na vývoji 2 aplikací (klientské zóny). Technologické řešení aplikací bude v nových technologiích umožňující dynamické navyšování výkonu dle aktuálního zatížení portálu. K tomuto účelu budou použity cloudové služby MS AZURE. Základní technologie pro vývoj klientské zóny byly vybrány MS .Net programovací jazyk c#.
Aplikační frontend představuje viditelnou část portálu. Použitá technologie pro vývoj bude vlastní framework založený na React frameworku. Frontend bude nasazen v cloudovém řešení MS Azure jako jedna webová aplikace.

Aplikační Backend je tvořen řadou REST Api pro poskytnutí a zpracování dat, řadou služeb zajišťující asynchronní zpracování požadavků. Použitá technologie je .NET Core 2. Backend bude nasazen v cloudovém řešení MS Azure jako webové servisy a služby. Databáze Databáze budou MS SQL.

Náplň práce:
Vývoj funkcionality dle byznys analýz, jak na BE tak FE
pro backend: vývoj nových služeb, návrh datového modelu pro novou funkcionalitu, správa stávajícího kódu, psaní unit testů
pro frontend: návrh realizace nové funkcionality, vývoj nových obrazovek, úpravy stávajících

Vývoj aplikace zajišťuje malý tým – 9 lidí (vývojáři, analytici, tester) v Praze a také další 2 vývojáře v zahraničí (v Srbsku). Analýzy jsou proto zpracovány v angličtině, některé porady jsou vedeny také v angličtině.

Co klient nabízí:
Projekty v menších i větších týmech, záleží jen na tobě co ti vyhovuje.
Možnost rozvíjet se
Dlouhodobou spolupráci – projekt ti nesedne? Nabídneme ti jiný!
Flexibilní pracovní dobu – vyjdeme vstříc ranním ptáčatům i nočním šelmám.
Po zaučení se můžeme domluvit i na oblíbeném Home office.
Rozvoj v podobě našich kurzů a certifikačních programů
Pro zaměstnance máme přichystanou hromadu benefitních evergreenů

 

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi – viz GDPR

 

Odpovědět na nabídku

Komentáře nejsou povoleny.