Job: Programátor/vývojář C# a ASP.NET

Název Programátor/vývojář C# a ASP.NET
Kategorie IT
Plat dohodou
Místo Praha/Liberec

Pro našeho významného klienta, mezinárodní poradenskou společnost, hledáme vhodné a šikovné kandidáty/tky na pozici:  Programátor – vývojář  C# a ASP.NET.

Náplň práce a zodpovědnosti:

Spolupráce na tvorbě přiděleného SW / aplikací

Spolupráce na „nasazování“ vytvořeného produktu a jeho následná podpora a rozšiřování

Spolupráce s testery a produktovými manažery

Práce v malém a dynamickém týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

Alespoň roční praxe na obdobné pozici

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti

Znalost C#  a ASP .NET,  NET Framework, MS SQL

Znalost AJ slovem i písmem

Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech

Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu

Samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí

Flexibilní pracovní dobu

Samostatnou a zodpovědnou práci

Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů

Možnost odborného i profesního růstu

Práci v prestižní a významné mezinárodní společnosti

Nástup dohodou

Lokalita: Praha 4/Liberec

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis.

Děkujeme za projevenou důvěru!