Job: Programátor – vývojář .NET/API jr. (vhodné pro studenty – či absolventy)

Název Programátor – vývojář .NET/API jr. (vhodné pro studenty – či absolventy)
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, českou obchodní společnost, hledáme vhodné a šikovné kandidáty/tky na pozici:  Programátor – vývojář .NET/API jr. (vhodné pro studenty – či absolventy)

Je to firma, kde se pracuje s nejmodernějšími technologiemi, hodně se zde hledí na rozvoj pracovníků a je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí (v rámci prostor firmy máte možnost využívat posilovnu, horolezeckou stěnu, kulečník, stolní fotbálek, solnou jeskyni..apod., společnost jako benefity nabízí: jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport kartu, zaměstnanecké slevy na prodávané zboží a další).

Náplň práce a zodpovědnosti:
Spolupráce na tvorbě přiděleného SW / aplikací
Spolupráce na „nasazování“ vytvořeného produktu a jeho následná podpora a rozšiřování
Tvorba API metod, údržba a rozvoj stávajících
Práce v dynamickém týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Alespoň rok praxe na obdobné pozici
SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti
Znalost C# , DB, SQL (MS SQL 2012)
Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech
Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu
Samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti

Klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Flexibilní pracovní dobu
Samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.