Job: Programátor – vývojář C# /.NET – jr.

Název Programátor – vývojář C# /.NET – jr.
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející mladou IT společnost, hledáme vhodné a šikovné kandidáty/tky na pozici: Programátor – vývojář C# /.NET. – jr.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Spolupráce na tvorbě přiděleného SW / aplikací

Spolupráce na „nasazování“ vytvořeného produktu a jeho následná podpora a rozšiřování

Spolupráce s testery a produktovými manažery

Práce v malém a dynamickém týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

Alespoň roční praxe na obdobné pozici

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti

Znalost C# / .NET, Entity Framework, MVC4

Zkušenost s prací na komerčních aplikacích

Zkušenosti s Monotouch/iOS (nebo jinou mobilní platformou) / JavaScript

Uživatelskou znalost AJ slovem i písmem

Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech

Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu

Samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti

Náš klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí

Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova

Samostatnou a zodpovědnou práci

Možnost odborného i profesního růstu

Nástup: ihned

Lokalita: Praha

Podmínky: HPP nebo ŽL, projekt na 1/2 až 1 rok

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme za projevenou důvěru!