Job: programátor .NET

Název programátor .NET
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, úspěšnou SW a poradenskou společnost, která vyvíjí řešení pro své klienty již více než 28 let a působí v 80 zemích světa, hledáme nové posily do programátorského-konzultačního týmu, a to na pozici: programátor.NET

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Analýza klientských požadavků, návrhy možných technických řešení
Návrh architektury řešení – zapracování do stávající struktury klienta
Programování, základní testování a tvorba dokumentace
Služební cesty k zákazníkům, prezentace a konzultace navržených řešení
Podílení se na implementaci a zaškolování pracovníků zákazníka

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Dobrá znalost programování v .NET / C#
Prokazatelná praxe v programování v rámci komerčních projektů
Znalost SQL a databází (SQL/ Oracle)
Znalost principů objektově orientovaného programování
Znalost anglického jazyka slovem i písmem
Dobré analytické dovednosti, schopnost vidět věci v souvislostech
Dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
Trpělivou, přátelskou a týmovou osobnost
ŘP sk.B – aktivní řidič (cesty k zákazníkům)

Náš klient Vám nabízí:
Práci v menším přátelském kolektivu a příjemném prostředí
Možnost podílet se na zajímavých projektech
Možnost individuálního rozvojového plánu
Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a pracovními nástroji
Zaškolení na německé centrále
Možnost pracovat pro úspěšnou mezinárodní stabilní společnost
Možnost dalšího vzdělávání a růstu
Odpovídající platové ohodnocení, možnost čerpat firemní benefity

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!