Job: PHP programátor

Název PHP programátor
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho klienta, rozrůstající se IT společnost, hledáme šikovné kandidáty, a to na pozici:  PHP programátor.

V této společnosti se pracuje s nejmodernějšími technologiemi, hodně se zde hledí na rozvoj pracovníků a je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce a zodpovědnosti:
Návrh a vývoj webových aplikací v PHP – Symfony2 framework

Správa MySQL a Postgresql databáze

Plánování a příprava jednotlivých iterací

Kontrola odvedené práce v týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Znalost OOP, architektury MVC, MySQL

Znalost PHP 5, zkušenosti se Symfony2

Alespoň 2 roky praxe na komerčním projektu v PHP

Znalost AJ na úrovni čtení technických textů

Znalosti jQuery, AJAX, Doctrine

Zkušenosti s vedením týmu, případně projektů

Klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Práci ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.