Job: Performance tester

Název Performance tester
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, úspěšnou a dynamicky se rozvíjející IT společnost, obsazujeme pracovní pozice: Performance tester.

Náplň práce a zodpovědnosti:
Testování správné funkčnosti  aplikací postavených na Javě
Podílení se na tvorbě plánů testování
Tvorba testovacích scriptů
Identifikace, reportování a evidence chyb
Vedení testovací dokumentace
Podpora vývojového týmu a spolupráce s ním

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Předchozí zkušenosti s testováním
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Nutná znalost Performance testing
Výhodou je znalost nástroje HP Load runner
Analytické myšlení, schopnost identifikovat problémy a navrhnout vhodná řešení
Znalost angličtiny minimálně na úrovni čtení technických manuálů
Orientaci v problematice vývoje aplikací
Samostatný, zodpovědný a aktivní přístup k práci

Klient nabízí:
Pořádnou práci, za pořádné peníze – úsilí a zkušenosti umí náležitě ocenit
Dlouhodobou spolupráci (pokud Vám projekt nesedne – nabídneme jiný)
Flexibilní pracovní dobu
Možnost zdokonalit se (pokud to ještě vůbec jde :-) ) prostřednictvím kurzů a certifikačních programů
Pravidelné teambuildingy, večírky ve firemním klubu
Další přitažlivé firemní benefity

Lokalita: Praha
Forma spolupráce: HPP nebo ŽL

Co může náš klient nabídnout?

Forma spolupráce: kontrakt na ŽL
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.
Prohlášení GDPR