Job: .NET/SQL programátor

Název .NET/SQL programátor
Kategorie IT
Plat dohodou

Máte velmi dobrou znalost programování v C#  a databází SQL?

Pracujete už alespoň 3 roky na pozici programátora?

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás!
.NET/SQL programátor

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Podílení se na optimalizaci interního IS, návrhy možných řešení

Návrhy aktualizací, jejich implementace a údržba IS

Podílení se inovativních IT projektech, vývoj na .NET platformě

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru

Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
Velmi dobrá znalost programování v C#
Znalost SQL databází
Prokazatelná praxe v programování komerčních projektů

Zkušenosti s návrhy webových aplikací

Znalost Aj alespoň na úrovni čtení manuálů a dokumentace

Schopnost operativně reagovat na vzniklé problémy

Samostatnost, kreativita, pečlivost a spolehlivost

Analytické a koncepční myšlení, spolehlivost

Schopnost pracovat v týmu, ochota komunikovat

Otevřenost učit se novým věcem

Náš klient Vám nabízí:

Práci ve známé české stabilní a rozvíjející se společnosti

Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Možnost podílet se na zajímavých projektech
Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi
Možnost osobního i odborného růstu – na základě odváděných výsledků

Možnost vysoké míry seberealizace – možnost realizace svých nápadů
Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Dobrou dostupnost HMD

Nástup možný ihned

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!