Job: Manažer kvality

Název Manažer kvality
Kategorie Projektové řízení, Technické pozice a výroba
Plat dohodou
Místo Kaplice

Pro našeho klienta, významnou německou výrobně-obchodní společnost, s dlouholetou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici: manažer kvality.
Požadujeme:
SŠ/VŠ technického zaměření
Znalosti v elektro měřící technice (2D)
Praxi na obdobné pozici
Znalost NJ výhodou
Náplň práce:
Tvorba, zavádění, kontrola a zodpovědnost za veškerou dokumentaci vztahující se ke kvalitě dle norem řady ISO (interní, dodavatelská, zákaznická atd.) na všech úrovních
Tvorba podnikových norem, předpisů, dokumentů a formulářů
Nápravná opatření, 8D-reporty
Organizační vedení pracovníků kontroly
Vedení evidence měřidel + kalibrace, kontrola používání měřidel
Zpracování interních a externích reklamací a stanovení preventivních opatření
Kontrola dodržování zásad bezpečnosti práce a PO
Spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení se zaměřením na kvalitu a efektivnost
Zpracování kontrolních plánů, spolupráce při tvorbě balících a jiných předpisů týkajících se kvality
Audity
Rozhodování o způsobu opravy nebo likvidaci neshodných výrobků nebo měřidel
Klient nabízí:
Po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
Služební telefon
Příspěvek na obědy – závodní stravování
Příspěvek na důchodové připojištění
Příspěvek na dopravu
Nástup možný ihned