Job: linuxový administrátor jr.

Název linuxový administrátor jr.
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: linuxový administrátor jr.

Jedná se o pozici pro menší – ale schopnou a rozvíjející se českou společnost, která má velice zajímavý produkt. Ten se nyní daří prodávat do celého světa – a proto rozšiřují svůj tým. Je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí. Firma se všemožně snaží vytvořit pro své lidi dobré pracovní podmínky – takže mezi benefity můžete najít: volnou pracovní dobu, možnost ovlivnit volbu pracovního vybavení, denně k dispozici kávička De’Longhi, minerálka, Coca Cola a ovoce, stravenky, hrazený MHD kupon, výhodný mobilní tarif, firemní víkendy, home office, možnost masáží na pracovišti  :o)

Náplň práce a zodpovědnosti:
Instalace a konfigurace serverů platformy (OS, DRM systémy třetích stran, podpůrné služby), řešení rutinních provozních problémů na úrovni L1
Spolupráce na aktualizacích komponent platformy a OS
Zákaznická podpora na úrovni L1 (OS, diagnostika HW a síťových problémů..)
Občasné pohotovosti 24/7 – zajištění dostupnosti zákaznických platforem a služeb
Správa provozní dokumentace
Reporting

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Dobrá znalost OS Linux (instalace, konfigurace, práce v konzoli, principy)
Orientace v relačních databázích a SQL
Technická angličtina slovem i písmem
Schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup
Trpělivost a zájem řešit problémy zákazníků
Výhodou:
Znalostí verzovacích nástrojů – Subversion, Git
Zkušeností s provozem serverových aplikací (Apache, Nginx, Jboss, Tomcat)
Znalost skriptování v některém z jazyků: Python, Perl, Bash

Klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Tým plný profíků, kteří mají rádi svou práci
Motivující platové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost odborného i profesního růstu
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů (masáže, proplácení roční jízdenky na MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce..)
Nástup dohodou

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.