Job: JAVA vývojář s Aj, servery

Název JAVA vývojář s Aj, servery
Kategorie IT
Plat dohodou
Místo Liberec

Pro našeho významného klienta, IT společnost se zaměřením na vývoj SW, obsazujeme pracovní pozici:  JAVA vývojář s Aj.

Náplň práce a zodpovědnosti:

Spolupráce na tvorbě přiděleného SW / aplikací

Spolupráce na „nasazování“ vytvořeného produktu a jeho následná podpora a rozšiřování

Spolupráce s testery a produktovými manažery

Práce v malém a dynamickém týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Velmi dobrá znalost Javy a Javy Framework, Java IDE
Zkušenosti s vývojem SW pro servery

Zkušenost s XML a SOAP
Znalost SQL a MySQLa práce s databázemi

Alespoň roční praxe na obdobné pozici

Ideálně VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti

Aktivní znalost AJ slovem i písmem

Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech

Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu

Samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti

Znalost dalších programovacích jazyků vítána

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí

Flexibilní pracovní dobu

Samostatnou a zodpovědnou práci

Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů

Možnost odborného i profesního růstu

Práci v prestižní a významné mezinárodní společnosti

Nástup dohodou

Lokalita: Liberec

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme za projevenou důvěru nebo za doporučení dál!