Job: Java programátor, J2EE

Název Java programátor, J2EE
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: Java programátor/J2EE.

Jedná se o pozici Java pro menší – ale schopnou a rozvíjející se českou společnost, která má velice zajímavý produkt. Ten se nyní daří prodávat do celého světa – a proto rozšiřují svůj tým. Je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí. Firma se všemožně snaží vytvořit pro své lidi dobré pracovní podmínky – takže mezi benefity můžete najít: volnou pracovní dobu, možnost ovlivnit volbu pracovního vybavení, denně k dispozici kávička De’Longhi, minerálka, Coca Cola a ovoce, stravenky, hrazený MHD kupon, výhodný mobilní tarif, firemní víkendy, home office, možnost masáží na pracovišti  :o)

Náplň práce a zodpovědnosti:

Vývoj speciální platformy v jazyce JAVA s možností využití komponent J2EE
Vývoj doplňkových komponent k dané platformě rozšiřující funkcionalitu
Spolupráce na projektech s ostatními členy týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost

Min. 1 rok zkušeností v oblasti vývoje v jazyce Java
Znalost AJ slovem i písme

Zkušenosti s technologiemi J2EE, Hibernate, JSP..apod.

Znalost relačních databází (SQL, Oracle)

Znalost webových technologií a jejich principů (CSS, Javascript…)

Výhodou:

Znalost některého z dalších programovacích jazyků (Python, Pearl..)

Znalost DTB a aplikačních serverů

Znalost Spring frameworku, Spring security..apod.

Znalost webových služeb (SOAP, JSON-RPC..) a protokolů (AMQP…)

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí

Motivující platové ohodnocení

Flexibilní pracovní dobu

Samostatnou a zodpovědnou práci

Možnost odborného i profesního růstu

Nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky –  pošlete nám svůj životopis.