Job: Java developer

Název Java developer
Kategorie IT
Plat dohodou
Místo Praha
Informace o pozici

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: Java developer.

Jedná se o pozici pro rozvíjející se českou společnost, která má velice zajímavý produkt. Ten se nyní daří prodávat do celého světa – a proto rozšiřují svůj tým. Je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí. Firma se všemožně snaží vytvořit pro své lidi dobré pracovní podmínky – takže mezi benefity můžete najít: volnou pracovní dobu, možnost ovlivnit volbu pracovního vybavení, denně k dispozici kávička De’Longhi, minerálka, Coca Cola a ovoce, stravenky, hrazený MHD kupon, výhodný mobilní tarif, firemní víkendy, home office, možnost masáží na pracovišti  :o)

Náplň práce a zodpovědnosti:
Vývoj speciální platformy, zahrnující veškerou business logiku, v jazyce JAVA
Vývoj doplňkových komponent k dané platformě rozšiřující funkcionalitu
Spolupráce na projektech s ostatními členy týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti
Prokazatelnou zkušenost s vývojem v jazyce Java
Znalost Spring Frameworku, ORM, JPA
Znalost Linuxu
Znalost DTB a aplikačních serverů
Angličtina na úrovni psaní technické dokumentace
Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech
Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu

Klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Motivující platové ohodnocení
Samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Odpovědět na nabídku

Komentáře nejsou povoleny.