Job: IT aplikační specialista/tka

Název IT aplikační specialista/tka

Pro našeho významného zákazníka, obsazujeme pracovní pozici: IT aplikační speciasta/tka.

Proč chtít pracovat pro našeho klienta?
Velká podpora profesního i osobního rozvoje
Práce na velmi zajímavém mezinárodním projektu
Častá komunikace se zahraničními kolegy
Práce v moderních nově zrekonstruovaných kancelářích
Na pracovišti stále k dispozici zdarma kvalitní kávička, čaje..
Práce pro stabilní společnost, která je již 20 let na trhu
Určitě budete mít možnost vnášet do práce své nápady a podněty

Jaká by byla náplň Vaší práce?
Komunikace s klíčovými uživateli různých oddělení – sběr a analýza požadavků
Specifikace schválených požadavků a koordinace externího vývoje /zahraniční matka/
Následné testování, podpora při implementaci do produkce
Řešení provozních problémů souvisejících s běžícími aplikacemi
Vytváření manuálů k vyvíjeným systémům a aplikacím
Incident management

Co očekáváme od vhodných kandidátů:
Zkušenosti s interní implementací systémů/aplikací na míru
Zkušenosti s testováním
Znalost a zkušenosti s SQL
Znalost práce s databázemi (Oracle)
Všeobecný přehled a znalosti v ICT
Angličtinu slovem i písmem, častá komunikace se zahraničními kolegy
SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
Schopnost určovat si priority a velmi dobré organizační schopnosti
Schopnost vidět věci v souvislostech
Schopnost naslouchat a zjišťovat potřebné informace
Výhodou:
Programování v SQL, .NET
Znalost programů SAP, WAMAS, KARAT

Co náš klient nabízí?
Propracovaný adaptační systém
Propracovaný vzdělávací a rozvojový systém
Práci v přátelské týmu ostřílených profíků a nadšených nováčků
Možnost zavřít se v jedné z mnoha zasedacích místností, když potřebujete klid na práci
Možnost čerpat širokou škálu benefitů: flexibilní pracovní doba, kafeterie, až 5 dní dovolené navíc..
Roční bonus

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.