Job: HR konzultant/ka

Název HR konzultant/ka
Kategorie Lidské zdroje
Plat dohodou

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás! HR konzultant.

U našeho klienta se pracuje s nejmodernějšími technologiemi, hodně se hledí na rozvoj pracovníků a je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí (v rámci prostor firmy máte možnost využívat posilovnu, horolezeckou stěnu, kulečník, stolní fotbálek, solnou jeskyni..apod., společnost jako benefity nabízí: jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport kartu, zaměstnanecké slevy na prodávané zboží a další).

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Realizace náboru pro pobočkovou síť
Komunikace s potencionálními kolegy
Vedení individuálních pracovních pohovorů nebo AC
Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na obsazované pozice
Poradenství v oblasti HR manažerům prodejen
Spolupráce na interních projektech

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:
VŠ/SŠ vzdělání
Zkušenosti s náborem pracovníků na různé pozice
Angličtinu slovem i písmem s ohledem na komunikaci se zahraničními kolegy
Znalost zákoníku práce
Schopnost pracovat v týmu, ochota komunikovat
Otevřenost učit se novým věcem

Náš klient Vám nabízí:
Možnost seberealizace a možnost přinášet vlastní nápady
Práci ve známé, stabilní a rozvíjející se společnosti
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Možnost osobního i odborného růstu – na základě odváděných výsledků
Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Dobrou dostupnost MHD
Nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.