Job: HR business partner/ka

Název HR business partner/ka
Kategorie Lidské zdroje
Plat dohodou
Místo Praha 5

Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, obsazujeme pracovní pozici: HR business partner/ka.

Náplň práce na této pozici:
Zodpovědnost za HR partnering pro svěřená oddělení
Nastavování a zavádění firemních procesů v oblasti náboru, adaptace, interní komunikace, talent managementu…
Poradenství managementu v oblasti Zákoníku práce
Tvorba a zajištění personálního marketingu
Občasné vedení pracovních pohovorů
Spolupráce na HR projektech

Na této pozici od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání
Praxi v HR alespoň 2 roky na obdobné pozici
Angličtinu slovem i písmem
Zkušenosti s vyhodnocováním dat
Zájem o lidi a ochotu hledat vždy nejlepší možné řešení pro obě strany
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Schopnost naslouchat druhým
Analytické schopnosti a schopnost vidět věci v širších souvislostech

Náš klient nabízí:
Skvělou profesní příležitost v úspěšné společnosti
Tým prima kolegů – odborníků v tom, co dělají
Příjemné a  moderní pracovní zázemí u metra B
Možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
Kurzy angličtiny, stravenky…a další řadu benefitů
Dobrou kávu a výborné svačinky