Job: frontend developer s AJ

Název frontend developer s AJ
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní mediální agenturu, s dlouholetou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici: frontend developer s AJ.

Chcete se podílet na přípravě mediálních kampaní pro světoznámé značky a významné společnosti?
Chcete pracovat pro jednu z TOP mezinárodních mediálních agentur působících v ČR i ve světě?
Chcete se dále rozvíjet a pracovat na sobě?
Baví Vás různorodá práce?

Náplň práce a zodpovědnosti:

Spolupráce na mezinárodních projektech

Kódování e-mailingových kampaní (html)
Kódování a programování webových aplikací, interaktivních microsite
Kódování a programování aplikací pro sociální sítě

Support na stávajících klientských webech
Reporting nadřízenému

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

SŠ/VŠ vzdělání
Alespoň roční praxe na obdobné pozici
Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem – 80 % práce v tomto jazyce

Přehled o aktuálním vývoji webových aplikací a marketingových trendech

Dobrou znalost programovacích jazyků html5, js, css3
Znalost pravidel použitelnosti, přístupnosti a SEO
Znalost jQuery / Moo tools / YUI / dojo
Zkušenosti v kódování newsletterů – html
Znalost Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator (ořezy a exporty šablon)

Aktivní přístup při řešení problému, analytické schopnosti
Zodpovědnost, pečlivost, dodržování termínů

Komunikativnost, schopnost týmové spolupráce

Výhodou:
Backbone.js / Angular.js – Javascript mvc

html5 canvas
Raphael.js / Three.js
PHP, MySQL
Linux (Debian / Ubuntu / …)
Nette, Zend /
WordPress / Drupal cms

Klient nabízí:

Práci v moderních prostorách v blízkosti centra Prahy
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí

Motivující platové ohodnocení

Flexibilní pracovní dobu

Samostatnou a zodpovědnou práci

Možnost odborného i profesního růstu

Nástup dohodou

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!