Job: Front end developer

Název Front end developer
Kategorie IT
Plat dohodou
Místo Praha, možnost práce z domova

Pro našeho významného klienta, menší českou IT společnost, obsazujeme pracovní pozici: FRONT END DEVELOPER.

Náplň práce:
Tvorba webových aplikací a prezentací z dodaných grafických návrhů
Aktualizace a drobné úpravy stávajících webových prezentací
Spolupráce s teamem back end developerů
Práce na unikátních projektech pro startupy i korporáty

Požadujeme:
Dobrou znalost HTML, CSS, Bootstrap
Znalost jQuery, SCSS/SASS/LESS
Alespoň okrajovou znalost PHP7, WordPress, Angular
Schopnost komunikovat a dojednávat věci s klientem

Náš klient nabízí:
Možnost práce na HPP, ŽL, částečný úvazek
Možnost práce i pro juniorní kandidáty
Velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi
Zajímavé finanční ohodnocení a benefity
Možnost kariérního růstu
Odborné vzdělávání a školení – možnost navštěvovat konference a semináře
Možnost práce z domova

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.