Job: Disponent/tka (JČ)

Název Disponent/tka (JČ)
Kategorie Logistika
Plat dohodou
Místo Kaplice

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost s dlouhou tradicí na trhu, obsazujeme pracovní pozici: disponent/ka.

Pracovní náplň:
Odpovědnost za vytváření výrobních plánů ve svěřeném projektu
Průběžné sledování plnění výroby v rámci projektu a její vyhodnocování
Objednávání dílů u dodavatelů
Optimalizace skladových zásob
Reporting

Co požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně technického směru
Praxi v oblasti logistiky a plánování
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Komunikativnost, dobré organizační schopnosti a pečlivost

Co náš klient nabízí:
Po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
Zajímavé finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příspěvek na dopravu
Zázemí stabilní a prosperující společnosti

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi (v souladu s GDPR). Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my, ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.