Job: Databázový specialista

Název Databázový specialista
Kategorie IT
Plat dohodou
Informace o pozici

Databázový specialista

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás!

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Návrhy aktualizací a údržba informačního systému

Podílení se na vývoji, instalacích a konfiguraci DTB

Vedení zálohovacích a obnovovacích procesů databáze

Správa SQL serveru a správa datových skladů

Vyhodnocování a řešení problémů uživatelů, odstraňování případných závad

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru

Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve větší společnosti (nad 100 zam.)

Velmi dobrá znalost práce s databázemi SQL Znalost administrace SQL serveru

Znalost Aj alespoň na úrovni čtení manuálů a dokumentace

Schopnost operativně reagovat na vzniklé problémy

Samostatnost, kreativita, pečlivost a spolehlivost

Analytické a koncepční myšlení, spolehlivost

Schopnost pracovat v týmu, ochota komunikovat

Otevřenost učit se novým věcem

Náš klient Vám nabízí:

Práci ve známé, stabilní a rozvíjející se společnosti

Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Možnost osobního i odborného růstu – na základě odváděných výsledků

Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Dobrou dostupnost MHD

Nástup možný ihned

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!