Job: Citrix administrátor

Název Citrix administrátor
Kategorie IT
Plat 45.000,- Kč
Místo Mladá Boleslav

Pro našeho klienta, IT společnost s dlouhou tradicí na českém trhu a s významnými zákazníky, obsazujeme pracovní pozici: CITRIX ADMINISTRÁTOR, Mladá Boleslav.

Náplň práce:
Podpora, správa a rozvoj Citrix XenApp prostředí a řešení
Řešení trouble ticketů
Spolupráce s ostatními IT týmy

Náš klient požaduje:
SŠ /VŠ vzdělání technického směru
3-4 roky praxe ve správě a podpoře MS Windows prostředí (uživatelé, tisk, aplikace, servery)
Znalost síťařiny (TCP/IP protokoly)
Zkušenost se správou terminálového prostředí
AJ na úrovni alespoň základní komunikace a schopnosti číst a psát text

Náš klient nabízí:
Práci na plný úvazek – HPP
5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenky, dotovaná Multisport karta, výhodný program SIM karet, výuka anglického jazyka, vzdělávání, jednorázový příspěvek na dopravu, pracovní výročí.

Místo výkonu práce – Mladá Boleslav
Nástup dohodou – březen/duben 2019