Job: Administrátor IT

Název Administrátor IT
Kategorie IT
Plat dohodou

Pro našeho významného klienta, úspěšnou IT společnost, hledáme schopné a zkušené kandidáty/tky na pozici: IT administrátor.

Náplň Vaší práce a zodpovědnosti:|
Sledování síťového a aplikačního provozu a odstraňování případných problémů
Správa systémové a síťové infrastruktury
Zodpovědnost za dostupnost systémů a jejich rozvoj
Zabezpečení a aktuální evidence HW a SW a licenční správnost jeho používání
Zodpovědnost za legálnost instalovaného SW
Zodpovědnost za aktuálnost uživatelských profilů
Správa databází
Odpovědnost za systémovou dokumentaci

Požadavky na vhodné uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
Praxe na obdobné pozici
Znalost správy Windows a Linux serverů
Alespoň základní znalost práce s databázemi (Unix, Oracle, MS)
Znalost některého ze scriptovacích jazyků (Shell, Bash)
Angličtinu alespoň na úrovni B1
Přátelskou, komunikativní osobnost se smyslem pro zodpovědnost

Co může náš klient nabídnout?
Pořádnou práci, za pořádné peníze – úsilí a zkušenosti umí náležitě ocenit
Dlouhodobou spolupráci (pokud Vám projekt nesedne – nabídneme jiný)
Flexibilní pracovní dobu
Možnost zdokonalit se (pokud to ještě vůbec jde :-) ) prostřednictvím kurzů a certifikačních programů
Další přitažlivé firemní benefity

Forma spolupráce: kontrakt na ŽL
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.
Prohlášení GDPR